Tatranský profil

Ponúkame Vám drevený obklad z červeného smreku, resp. Tatranský profil so vzorom perodrážky. Profil dodávame s kvalitne vysušeného a povrchovo upraveného dreva. Je vhodný na interiérové ako aj exteriérové použitie.

Tatranský profil

Zrubový profil

Ponúkame Vám zrubový obklad z červeného smreku, resp. zrubový alebo Bavorský profil, resp. zrubovinu. Profil dodávame s kvalitne vysušeného a povrchovo upraveného dreva. Je vhodný na interiérové ako aj exteriérové použitie.

Zrubový profil

Terasová podlaha

Ponúkame Vám drevenú terasovú podlahu z červeného smreku, ktorá sa konštrukčne skladá z terasových dosiek. Jedná sa o exteriérovú masívnu drevenú podlahu. Terasové dosky sú vhodné na prekrytie terás, chodníkov alebo okolo bazénov.

Terasová podlaha

Drevená podlaha

Ponúkame Vám drevenú podlahu z červeného smreku, resp. dlážkovicu na pokrývanie podlahových častí, takzvaným palubovým spôsobom. Má široké využitie v interiéri rodinných domov, chatiek a je vhodná aj pre použitie v exteriéri, ako sú napr. záhradné altánky.

Drevená podlaha

Kontaktujte nás ešte dnes a spýtajte sa nás na všetko čo potrebujete vedieť ▼

Vieme zabezpečiť dovoz objednaného tovaru aj do chatových oblastí v menej prístupných alebo vyvýšených oblastiach.
Poskytujeme každodenný rozvoz na celom území Slovenska s maximálnou flexibilnosťou a profesionálnym prístupom ku každému zákazníkovi a jeho požiadavkám.

Stačí ak nám na čísla 0904/ 644-644 alebo 0905/ 644-644 prezvoníte a naši pracovníci Vám obratom zavolajú!

Kontaktujte nás na našich telefónnych číslach a spýtajte sa na všetko čo potrebujete vedieť. Naše produkty sú vyrobené s kvalitne vysušeného a povrchovo upraveného červeného smreku. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu!Zväčšiť mapu

Garancia Garantujeme najnižšie ceny našich výrobkov na celom území SR. Neúčtujeme pero a drážku, platíte len za skutočné m2 a objednanú triedu.
Drevovýroba:

obchodné oddelenie:
p. Šimon Chorvát

TEL: 0905/ 644-644
TEL: 0904/ 644-644
TEL: 0905/ 593-234
Email: tatranec.obchod@gmail.com
Sídlo spoločnosti:

LEMON trade, s.r.o.
ul. Družstevná 849
027 43 Nižná
IČO: 50 753 673
Otváracie hodiny:
Pon - Pia:   8.00 - 17.00
Vytvoril © 2014 Peter Pavlík | Webdesign - Grafika - SEO  ikonka Google Pagerank  ikonka S-rank  TOPlist